top of page
лого_001.png

ВІМ ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

эксплуатация.jpg

Тільки 10-15% вартості об'єкта доводиться на етап проектування та будівництва, в той час як до 90% витрат бере на себе етап управління та експлуатації. BIM стає потужним засобом управління об'єктом, який забезпечує повернення інвестицій.


До основних переваг BIM в області експлуатації і управління об'єктом відноситься:

1.png

Можливість використання точних і повних даних, що зберігаються в інформаційній моделі будівельного об'єкта.

2.png

Можливість взаємодії фахівців служби експлуатації з учасниками проекту на ранніх стадіях роботи над об'єктом, що допомагає визначити типи даних, які необхідні на етапі експлуатації та технічного обслуговування об'єкта, та вирішити як об'єкт буде обслуговуватися після його здачі.

3.png

Поліпшення ефективності роботи фахівців, зайнятих в експлуатації та технічному обслуговуванні об'єкта, отримання оперативного доступу до якісної інформації про об'єкт.

4.png

Наявність точних і повних даних для планування робіт з профілактичного технічного обслуговування, що подовжує термін експлуатації об'єкта та його інженерних систем.

5.png

Своєчасне планування ремонту, логістики, що мінімізує ризики експлуатації та технічного обслуговування об'єкта.

6.png

Поліпшення управління інвентаризацією, складськими запасами та постачанням необхідного устаткування і матеріалів для проведення поточних ремонтних робіт і технічного обслуговування об'єкта.

bottom of page