top of page
лого_001.png

ВІМ ДЛЯ ПІДРЯДНИКА

подрядчик.jpg

Максимальні переваги будівельний підрядник отримує при його включенні до роботи з проекту на самих ранніх його стадіях. Однак навіть якщо проектування завершено і кошторисна експертиза будівельника не була затребуваною, практика показує, що має сенс розробити та використовувати будівельну BIM-модель для підтримки цілого ряду будівельних процесів.

BIM надає наступні переваги будівельним підрядникам:

1.png

Аналіз конструкцій та виявлення колізій. Інструментальні засоби інформаційного моделювання (BIM) дозволяють вибірково перевіряти конфлікти між певними системами. Ці програмні інструменти також можна використовувати для проведення аналізу «м'яких» колізій, тобто для пошуку порушень вимог до допущень по відстані між системами.

2.png

Визначення фізичних обсягів й оцінка вартості проекту. BIM дозволяє обчислювати вартість проекту на основі оцінки параметрів різних компонентів моделі, трудовитрат, вартості використання машин і механізмів, актуальною вартості обладнання.

3.png

Візуальне планування і контроль будівництва. Засоби 4D (часового) моделювання дозволяють симулювати заплановану послідовність робіт з підготовки будівельного майданчика та зведення об'єкта. З їх допомогою можливо наочно зрозуміти, як буде виглядати будмайданчик, включаючи тимчасові споруди та обладнання, а також побачити споруду, що зводиться, в будь-який конкретний момент часу.

4.png

Комплексний контроль за ходом будівництва, виконанням бюджету та виконання інших управлінських функцій на підставі застосування інформаційної моделі об'єкта.

bottom of page