top of page
лого_001.png

ВІМ ДЛЯ ПРОЕКТУВАЛЬНИКА

проектировщик_2.jpg

Інженери-проектувальники різних спеціальностей першими серед інших учасників інвестиційно-будівельного процесу розпочали епохальний перехід від традиційних процесів розробки проектів на інформаційне моделювання (BIM).

Переваги використання BIM при проектуванні:

1.png

ВIM-модель об'єкта формується безпосередньо в програмному забезпеченні та може бути використана для візуалізації проекту на будь-якій стадії проектування, починаючи з самих ранніх.

2.png

ВIM-інструменти в програмних комплексах гарантують узгодженість у всіх кресленнях, звітах, відомостях і специфікаціях, що отримуються з моделі об'єкта. Всі зміни, що вносяться до моделі, автоматично знаходять відображення в усіх проектних документах.

3.png

Можливість візуальної та програмної перевірки просторових колізій між конструкціями та різними інженерними системами.

4.png

Модель об'єкта являє собою основу для роботи різних додатків, в т.ч. аналітичних, з імітаційного моделювання, визначення вартості.

5.png

Узгодженість опрацьованих параметричних об'єктів, що використовуються в проекті, що виключає наявність в BIM-моделі геометричних і координаційних помилок та значно скорочує час проектування.

6.png

Більш точний кошторис на більш ранніх етапах проекту.

7.png

Ефективна взаємодія проектувальників різних спеціальностей. BIM-модель дозволяє організувати спільну роботу проектувальників, архітекторів, конструкторів та інженерів різних дисциплін.

bottom of page