top of page
лого_001.png

ВІМ ДЛЯ ЗАМОВНИКА

заказчик 2.jpg

Замовники проекту вже давно змирилися з типовими проблемами будівельних проектів, такими як перевитрата бюджету і відставання від графіка виконання робіт.

 

Однак ситуація сьогодення на ринку змушує їх переглянути своє ставлення до процесу розробки і реалізації проекту.

Власник майбутнього об'єкта може отримати значні переваги від використання інструментів та процесів інформаційного моделювання:

1.png

Зниження фінансових ризиків проекту на основі достовірних даних для оцінки його вартості на ранніх етапах проекту.

2.png

Оцінка різних характеристик об'єкта на етапі концепції - аналіз об'ємно-планувальних рішень, функціональний аналіз.

3.png

Можливість досліджувати різні сценарії, альтернативні варіанти проекту, оцінювати енергоефективність, майбутнє споживання різних видів ресурсів на стадії експлуатації.

4.png

Скорочення часу виходу проекту за рахунок використання параметричних моделей при проектуванні, 3D-координації всіх розділів проекту, аналізу конструкцій і віртуального уявлення об'єкта, 4D-візуального планування процесів організації будівництва і зведення об'єкта, оптимізації логістики на будмайданчику, а також швидкої реакції на виникаючі непередбачені обставини.

5.png

Управління вартістю проекту на основі достовірної інформації - моделі з базами даних кошторисних нормативів, цін на комплектуючі та обладнання; формування кошторису паралельно з розробкою проекту.

6.png

Оптимізація управління і технічного обслуговування будівлі на базі використання інформаційної моделі службами експлуатації.

bottom of page