top of page
лого_001.png

НОВИНИ

Український державний університет залізничного транспорту - партнер Асоціації

(10.06.2019)

Ukrdazht_2.png

В рамках партнерскої програми Асоціація "Технології інформаційного моделювання в будівництві" уклала Угоду про співробітництво та партнерство з одним із провідних вишів країни - Українським державним університетом залізничного транспорту (УкрДЗУТ).

УкрДУЗТ – це сучасний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації з високою міжнародною репутацією в галузі освіти та наукових досліджень. В університеті навчається понад 10 тисяч студентів, в т.ч. іноземних, які отримують ступінь спеціаліста, бакалавра, магістра. Університет нараховує 35 кафедр, серед яких 18 випускаючих, за денною та заочною формами навчання веде підготовку фахівців за 15 напрямами та 19 спеціальностями. До складу УкрДУЗТ також входять Донецький інститут залізничного транспорту та інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Університет має чотири сучасні навчальні корпуси зі всім необхідним обладнанням в лабораторіях, науково-технічною бібліотекою на 1,5 мільйона томів, медіатеку, комп’ютерний центр, спортивний зал, медпункт та 5 гуртожитків.

Навчально-виховний процес здійснюється висококваліфікованим складом науково-педагогічних працівників, професорами, доцентами та викладачами, яких в університеті працює понад 500 осіб. Серед них - 5 лауреатів Державної премії, 27 академіків і член-кореспондентів галузевих академій України і закордонних країн, понад 50 почесних залізничників та 8 заслужених працівників транспорту.

Український державний університет залізничного транспорту є провідним вищим навчальним закладом транспортної галузі, справжньою кузнею кадрів для українських залізниць та інших підприємств України.

Приєднуйтесь до нашої команди! Разом реалізуємо впровадження BIM технології в будівельній галузі!https://is.gd/O2P6J8

Харківський національний автомобільно-дорожній університет - партнер Асоціації

(31.05.2019)

Gerb_ХНАДУ_сайт.png

В рамках партнерскої програми Асоціація "Технології інформаційного моделювання в будівництві" уклала Угоду про співробітництво та партнерство з одним із провідних вишів країни - Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом (ХАДІ).

Університет здійснює підготовку фахівців з 21 спеціальності, а також перепідготовку та підвищення їхньої кваліфікації, включаючи надання другої вищої освіти. В універсітеті діють екстернат, магістратура, аспірантура і докторантура.
У структурі вишу - 6 факультетів, 34 кафедри, центр заочного та дистанційного навчання, підготовче відділення, центр підвищення кваліфікації та індивідуальної післядипломної освіти.

Ґрунтуючись на принципах довіри, добровільності участі, поваги та лояльністі у відношенні один до одного, сторони домовилися про організацію спільної діяльності щодо досягнення задач популяризації технологій інформаційного моделювання, сприяння розвитку проектної та будівельної галузі, обміну практичним досвідом використання інформаційного моделювання, а також надання й обміну інформаційно-консультаційними (науково-освітніми) послугами з інформаційного моделювання та організації та проведення тренінгів, семінарів, конференцій тощо.

 

Приєднуйтесь до нашої команди! Разом реалізуємо впровадження BIM технології в будівельній галузі!
https://is.gd/O2P6J8

BIM-зустріч "Технології інформаційного моделювання в проектуванні"

(14.05.2019)

BIM встреча.png

Асоціації "Технології інформаційного моделювання в будівництві" запрошує всіх бажаючих фахівців в галузі проектування, будівництва та експлуатації об'єктів, а також студентів профільних вишів прийняти участь у першій   ВІМ-зустрічі на тему "Технології інформаційного моделювання в проектуванні", яка відбудеться 5 червня 2019 року  в рамках ВІМclub Асоціації.

В ході зустрічі учасники зможуть:

  • ознайомитися з метою, завданням та концепцією розвитку асоціації "Технології інформаційного моделювання" (доповідач - представник Асоціації "ТІМБ");

  • прослухати та обговорити доповідь представника Інституту проектування інфраструктури транспорту на тему "Інформаційне моделювання (ВІМ) у транспортній інфраструктурі"

  • та інші цікаві доповіді від фахівців в галузі застосування ВІМ-технологій.

Початок заходу - 16:00

Місце проведення - конференц-зала "А" обласного спорткомплексу "Металіст" (вул. Плеханівська, 65, вхід через VIP-зону, 2 поверх).

Для прийняття участі у зустрічі Вам необхідно заповнити реєстраційну форму.

ВИБАЧТЕ

Рееєстрацію завершено.

До зустрічі наступного разу.

З повагою, Асоціація "ТІМБ"

Робоча зустріч UA BIM TASK GROUP

(12.04.2019)

56624622_2602604359781058_67068931842213

Представники асоціації "Техології інформаційного моделювання в будівництві" прийняли участь у робочій зустрічі UA BIM TASK GROUP, що відбулася 10 квітня 2019 року у місті Київ.

Головною темою зустрічі став аналіз розробленого Мінрегіоном проекту концепції впровадження BIM-технологій в Україні. Пропозиції представників реального сектору, що входять у UA BIM Task Group, будуть консолідовані робочою групою та надіслані Мінрегіону.

В ході зустрічі було розглянуто пропозиції від учасників щодо досягнення рівня BIM 0, зокрема, вимоги до електронного формату файлів проектної документації, відхилення від стандартів оформлення проектної документації, порядок затвердження та передачі результатів проектування експертам та замовнику тощо.

 

«Задача UA BIM Task Group – сприяти найшвидшому корегуванню нормативної бази з тим, щоб уже у цьому році запустити декілька пілотних проектів, які будуть реалізуватись по державному замовленню з використанням BIM-технологій. Знакових інфраструктурних проектів, наприклад, вокзалу разом з лінійними об’єктами чи автомобільної дороги зі всіма штучними спорудами та розв’язками, реалізація яких і продемонструє на практиці переваги BIM-технологій», -

наголосив виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич.

Крім того, було обговорено питання подальшої участі та співпраці асоціації у форматі Конфедерації будівельників України з метою впровадження BIM технологій у вітчязняній будівельній галузі.

Нагадаємо, що до робочої групи входять представники кожного з зацікавлених секторів: замовники, проектувальники, будівельники, вендори, виробники, представники експлуатаційних організацій, наукових та освітніх закладів, органів державної влади, контролю та нагляду, неурядових та міжнародних організацій.

За матеріалами @konkorbud

Фото: КБУ

bottom of page