top of page
лого_001.png

ПАРТНЕРИ

Найбільший в світі постачальник програмного забезпечення для промислового і цивільного будівництва, машинобудування, ринку засобів інформації та розваг.


Компанією розроблений широкий спектр тиражованих програмних продуктів для архітекторів, інженерів, конструкторів. Налічується понад 10 млн. користувачів Autodesk по всьому світу.

Харківський національний автомобільно-дорожній університет — провідний державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації.

Університет здійснює підготовку фахівців з 21 спеціальності, а також перепідготовку та підвищення їхньої кваліфікації, включаючи надання другої вищої освіти. В універсітеті діють екстернат, магістратура, аспірантура і докторантура.

У структурі вишу - 6 факультетів, 34 кафедри, центр заочного та дистанційного навчання, підготовче відділення, центр підвищення кваліфікації та індивідуальної післядипломної освіти.

Український державний університет залізничного транспорту — це сучасний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації з високою міжнародною репутацією в галузі освіти та наукових досліджень.

 

В університеті навчається понад 10 тисяч студентів, в т.ч. іноземних, які отримують ступінь спеціаліста, бакалавра, магістра. Університет нараховує 35 кафедр, серед яких 18 випускаючих, за денною та заочною формами навчання веде підготовку фахівців за 15 напрямами та 19 спеціальностями. До складу УкрДУЗТ також входять Донецький інститут залізничного транспорту та інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації.

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Ви можете стати партнером асоціації, для цього потрібно:

2.png

Заповнити електронну заяву на підписання Угоди

3.png

Отримати підписану Угоду з нашої сторони та підписати її

1.png

Ознайомитися та попередньо погодитися зі змістом Угоди про партнерство та співпрацю

форма.png
Електронна заява на підписання
Угоди про партнерство та співпрацю
arrow&v

Заява відправлена. Дякуємо!

bottom of page