лого_001.png

ЯСКРАВІ

Асоціація "Технології інформаційного моделювання в будівництві" була створена у червні 2018 року, як добровільне об'єднання юридичних осіб, з метою некомерційної діяльності, спрямованої на сприяння розвитку, популярізації та впровадження технологій інформаційного моделювання в будівельній галузі України.

Реалізацію поставленої мети члени Асоціації здійснюють через надання інжинірингових та інформаційно-консультаційних інтелектуальних послуг в галузі будівельної діяльності.

Девіз Асоціації - це ЯСКРАВІ ІДЕЇ ДОВІРА - Bright Ideas Trust (BIT),

де під ЯСКРАВИМИ ІДЕЯМИ розуміються інноваційні рішення в галузі будівництва, що ґрунтуються насамперед на впровадженні інформаційних технологій (BIM),

а ДОВІРА є базовим принципом діяльності всіх членів та партнерів Асоціації між собою.

bim_01.png
bim_кнопка.png
target_green.png

МЕТА

cssp_logo_02.png

УЧАСНИКИ

стать участником.png
developing.png

ПОСЛУГИ

СТАТИ ЧЛЕНОМ КОМАНДИ

56624622_2602604359781058_67068931842213

НОВИНИ

Представники асоціації "Техології інформаційного моделюванняв будівництві" прийнять участь у робочій зустрічі UA BIM TASK GROUP, что відбулася 10 квітня 2019 року у городе Київ.

Головного темою зустрічі став аналіз розроблення Мінрегіоном проекту Концепції Впровадження BIM-технологій в Україні. Пропозиції представителей реального сектору, что входять у UA BIM Task Group, будут консолідовані Робоча група та надіслані Мінрегіону.

buildinginformation_03.jpg

ПОДІЇ

Мінрегіон розглядає можливість зробити обов’язковим застосування BIM-технології в проектуванні та будівництві в Україні. Про це сказав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе під час виступу на конференції Bimex Innovation Polygon 2018 у Києві.

csm_Autodesk_Revit_620.jpg

ПУБЛІКАЦІЇ

Керівництво зі створення сімейств Autodesk Revit

Положення цього керівництва поширюються на процес інформаційного моделювання будівель і споруд, здійснюваний із застосуванням Autodesk Revit і містить методичні рекомендації щодо створення бібліотечних об'єктів (сімейств).

ПАРТНЕРИ